Berlin Özel Türkçe Rehberli Turlar | Yurtiçi ve Yurtdişi Istanbul Türkiye Turist Rehberi

Berlin Ekstrem Turu

Berlin Ekstrem Turu

Berlin’de Türkçe Rehberlik hizmeti

Rehberiniz ile otelinizde yada Berlin şehir merkezinde buluşarak toplu ulaşım araçları ile bir Berlinli gibi hareket edeceği bir yandan da toplu ulaşım araçların ne kadar düzgün organize edildiğini görme şansımız olacak. Bu turumuz esnasında ilk olarak Berlin Reichstag Kubbesine ve terasa çıkıyoruz. Muhteşem Berlin Manzarası eşliğinde rehberimiz etrafta gördüğümüz tarihi ve yeni binaları tanıtıyor. Buradan Unter den Linden caddesinden Alexander Platz’a yürürken yolda Amerikan, Fransız, İngiliz ve Rus Büyükelçilik binalarını, Büyük Kütüphane, Prusya Kralı Fridrich der Große’nin heykelini, Alman klasisizmi yapıtları arasında iyi bir örnek olan  ve eskiden karşısında bulunan sarayın güvenliği için hazır bulunan askerlin bulunduğu die Neue Wache’yi görüyoruz. Ardından Müzeler adasına ulaşıyoruz ve Spree nehrinde bir saat sürecek olan nehir turumuza başlıyoruz. Tekneden Berlin Domunu Hükümet binalaranı, Merkelin Ofisini, Isviçre Konsolosluğunu Parlamento binasını ve Müzeler adasında bulunan müzeleri de görüyoruz. Daha sonra Alexander Platz’da serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz.

Avantajlar:

Tüm gün boyunca size özel rehberlik hizmeti
Siz ve sizden başka müşterilerle gezmek zorunda değilsiniz.
Sadece sizin seçeceğiz ve veya oluşturacağınız misafirler yada aileniz ile gezme imkanı
Klasik turlarda tur programında uyma zorunluğundan dolayı yanından geçerken göremediğiniz yerleri de gezinize ekleme imkanı.
Şurada bir kahve yada yemek yiyebilseydik demeden istenen yerde mola ve yemek yiyerek yerel tatları tatma imkanı.
Çocuklarım sıkılır mı diye düşünmeden gezi yapmak

Dahil olanlar:

Size özel rehberlik hizmeti

Dahil olmayanlar:

Kişisel harcamalar
Yemek ve veya İçecek
Bahşişler
Yol masrafları (taksi veya toplu ulaşım gibi)

NOT: Eğer bu hazır program örnekleri size hitap etmediyse size özel güzergah/program oluşturlabilir. Sorularınız ve istekleriniz için lütfen iletişime geçin

http://onlinecasino-games.com